REGULAMIN - Noclegi Kudowa-Zdrój - Apartamenty Miranda

Przejdź do treści

REGULAMIN

Regulamin rezerwacji

1. Ceny zawierają podatek VAT.

2. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14 i kończy o godz. 12 dnia następnego.

3. W przypadku rezerwacji pobytu, w ciągu 3 dni należy wpłacić uzgodniony zadatek. Wpłatę pozostałej części kwoty za pobyt należy uregulować najpóźniej w dniu przyjazdu.

4. W przypadku rezygnacji z pobytu hotelowego prosimy o złożenie rezygnacji na piśmie osobiście, pocztą (liczy się data wpływu rezygnacji, nie data stempla pocztowego) lub w formie elektronicznej (e-mail) nie póżniej niż 30 dni przed przyjazdem, w przeciwnym razie całość wpłaconego zadatku nie podlega zwrotowi (podstawa prawna: Kodeks Cywilny art. 394)

5. W przypadku rezygnacji z wynajęcia sali i miejsc noclegowych na potrzeby organizacji wesela lub podobnej uroczystości prosimy o złożenie rezygnacji na piśmie osobiście lub pocztą (listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, liczy się data wpływu rezygnacji, nie data stempla pocztowego) nie póżniej niż 90 dni przed terminem, w przeciwnym razie całość wpłaconego zadatku nie podlega zwrotowi (podstawa  prawna: Kodeks Cywilny art. 394)

6. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego  od godz. 8:00- 10:00
Obiadokolacje serwowane od 17-18.00

7. Do cen należy doliczyć opłatę uzdrowiskową 4,00 zł za 1 osobę za każdy dzień pobytu, stawka dla osób niepełnosprawnych, inwalidów, kombatantów wojennych oraz dzieci i młodzieży do lat 15 - 2,00 zł dziennie, zgodnie z uchwałą Nr XIV/72/15 z dnia 25-11-2015 r. w sprawie określenia stawek opłaty uzdrowiskowej w gminie Kudowa-Zdrój, terminu płatności i sposobu jej poboru (Dz.Urz.Woj.Dolnośląskiego Rocznik 2015, poz. 5325)” (Osoby zwolnione: osoby niewidome i ich przewodnicy).

8. W budynkach obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

9. W kompleksie wypoczynkowym obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22:00 do godziny 6:00.

10. Zachowanie Gości oraz osób korzystających z usług nie powinno zakłócać spokoju pobytu innych gości.

11. Zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju hotelowego.

12. Przy naruszeniu zasad regulamiu możemy odmówić danej osobie dalszego świadczenia usług.

13. Ceny podane w cenniku dotyczą wynajmu dla pełngo obożenia danego lokalu.
NA USŁUGI HOTELARSKIE nr 066
CERTYFIKAT URZĘDU MIASTA KUDOWA-ZDRÓJ
Wróć do spisu treści